Laen&Hoiustus

Refinanseerida laenu

Üldiselt sa ei saa teha uusi laene, et maksta vana, kuid siin on omad nüansid. Paljudel juhtudel kasutavad, piltlikult öeldes, bensiin summutab tule, võttes makse kiire või tarbimislaene uusi kiirlaenud. Samal ajal mõningatel juhtudel otsusega saab refinantseerida laenu, kui on lühiajalised laenud ühinevad ja asendatakse pikk hüpoteek, mis oluliselt vähendab igakuiseid makseid. Hüpoteeklaen antakse kinnisvara tagatisel. Refinantseerida laenu pakub paremat intressi ja võimaldab vältida viiviste, intresside ja trahvide seotud täitmata jätmisega või hilinenud täitmise kohustust laenu.

Määrake kindlaks prioriteedid

Kui ülevaate riigi rahaliste asjade lõpetatud, tuleb määrata prioriteedid, sest see võimaldab keskenduda olulisele. On vaja otsustada, kuidas toota makse laenud: valida meetod lumepall, st makstes kohe kõik väikesed laenud, või alustada maksete laenude kõrge intressiga. Pidage meeles: vabastamisega laenud — see ei ole sprint, vaid pigem maraton, kus varu on oma jõud tuleb hoolikalt levitada, koostada kava ja mis kõige tähtsam – kinni kava.

Vähendage kulusid

oma tarbimisharjumusi ja püüdke vähendada kulusid, et luua teatud rahalise puhvri. Koostage pere-eelarve, püüab olla aus ja realistlik poole ise. Kaaluge, millised kulud võivad tekkida tulevikus ja millised sissetulekud võivad väheneda. Otsige võimalusi suurendada oma tulu. Kõige tähtsam – kui on raskusi laenu tagastamise, ei probleemi ja otsida võimalikke lahendusi koos. Ka pöörduda vajadusel konsultandile laenud, mis aitab lahti harutada sasipundar probleeme.

Elage üle oma võimete!

Täna, ilmselt on raske leida inimest, kes ei oleks laenu kodu ostmiseks, auto või muid kalleid asju. Seega võib julgelt väita, et rahaline toetus on muutunud lahutamatuks osaks meie elus. Mida siis teha, kui laenu saanud tohutu koormat, mida juba ei saa vedama?